Portal - Piwniczna - Zdrój
 
Strona główna / Piłka siatkowa –płaszczyzną porozumienia Piątek - 18 stycznia 2019 Beatrycze, Małgorzaty, Piotra     "Pokora to moc. Pokorą wszystko zwyciężysz" - Fiodor Dostojewski === Witamy na stronie Gimnazjum Publicznego w Piwnicznej-Zdroju ===
polski
Wyszukiwarka
Podsumowanie projektu Turniej Siatkowy klas III Gimnazjum
Turniej Siatkowy klas I i II Gimnazjum
Turniej Siatkowy klas VI
Turniej Siatkowy klas V
Turniej Siatkowy klas IV
„Piłka siatkowa –płaszczyzną porozumienia

„Piłka siatkowa –płaszczyzną porozumienia

 Podsumowanie projektu.

 

 

7 listopada 2015r na hali widowiskowo- sportowej w Piwnicznej-Zdroju odbył się ostatni turniej w ramach projektu. W tym turnieju udział wzięła młodzież w wieku 18-26 lat. Zjechali studenci  oraz młodzież szkół ponad gimnazjalnych . Udało się skompletować zespoły mieszane 3 dziewczyny i 3 chłopców. Każdy zespół wybrał sobie nazwę , mecze rozegrano systemem „każdy z każdym” Mecze stały na bardzo wysokim poziomie. Po zaciętych walkach I m zajął zespól o nazwie „Drużyna”

Podsumowując projekt :

1. Zorganizowano 6 turniejów w różnych kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczynki i chłopców, rozegrano 189 meczy.

2. W turnieju zagrały 62 drużyny,

3. 234 osoby wzięły udział w rozgrywkach

4. każdy uczestnik otrzymał słodki upominek

5. dla drużyn, które zajęły miejsca od I-III ufundowano nagrody w postaci piłek do

Siatkówki. Rozdano 108 piłek.

Poprzez  turniej nastąpił wzrost integracji wśród społeczności z różnych środowisk oraz wzrosło zainteresowanie grą w siatkówkę wśród dzieci.

W tym dniu oprócz turnieju dla najstarszej grupy zostały wręczone nagrody za wszystkie odbyte turnieje. Stąd też na hali wraz z opiekunami i rodzicami zjawiło się 108 zwycięzców . W obecności Burmistrza Miasta i Gminy Piwniczna-Zdrój Zbigniewa Janeczka, oraz Dyrektor Domu Kultury Janiny Janur i Dyrektora Gimnazjum Zenona Citaka  zostały wręczone dyplomy i nagrody.  Słowa podziękowania zostały również skierowane do obecnych z młodzieżą nauczycieli  : Danuty Ryzner, Bogumiły Żytkowicz, Mariana Dobosza, Macieja Farona, Filipa Malika, Leszka Życzkowskiego.

za udział w zawodach, życzliwość, zaangażowanie i bezinteresowną pomoc dziękują organizatorzy.

 Jolanta Jochymek, Janina Janur, Piotr Wańczyk
 
© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: Zenon Citak