Portal - Piwniczna - Zdrój
 
Strona główna / One Day More 4 Volleyball Piątek - 18 stycznia 2019 Beatrycze, Małgorzaty, Piotra     "Pokora to moc. Pokorą wszystko zwyciężysz" - Fiodor Dostojewski === Witamy na stronie Gimnazjum Publicznego w Piwnicznej-Zdroju ===
polski
Wyszukiwarka
 Podsumowanie meczów  
One Day More 4 Volleyball
Polski Związek Piłki Siatkowej zdecydował się dołączyć do akcji Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej -(CEV) 
„One Day More 4 Volleyball” („Jeden Dzień Więcej dla Siatkówki), by szeroko promować siatkówkę w Polsce, ale też pokazać w Europie, jak silna jest to u nas dyscyplina.
Akcja polega na zorganizowaniu w całej Europie jak największej ilości meczów siatkówki w tym jednym dniu 29 lutego. Wszystkie nasze Szkoły (S.O.S., Patronackie, Akademie) biorą udział w turnieju i mają za zadanie zorganizować tego dnia przynajmniej jeden mecz (oczywiście czym więcej tym lepiej). Ten mecz to tylko jeden set rozgrywany do 29 punktów, 6 na 6 zawodników. Może być rozgrywany na różnych poziomach zaawansowania zawodników, w dowolnych grupach wiekowych i konfiguracjach.Dla uczestników akcji przewidziane są pamiątkowe dyplomy. Niewykluczone, że my ze swojej strony nagrodzimy również te szkoły, które najlepiej zorganizują akcję w swojej szkole.


DEFINICJE I ZASADY WYDARZENIA CEV
WYDARZENIE Mecze pokazowe i towarzyskie rozgrywane według formuły: jeden set do 29 punktów (6 vs 6 zawodników + sędziowie)

 CEL Celem jest rozegrać możliwie jak najwięcej meczów w przeciągu jednego dnia na obszarze całej Europy, aby zorganizować rozrywkę i w ten sposób stworzyć poczucie jedności i fair play, aby zwiększyć popularność piłki siatkowej i rozpropagować ten sport w mediach społecznościowych i w mediach ogólnie. Rodzina siatkarska to jeden zwarty zespół łączący całą Europę. 

UCZESTNICY Każda osoba chętna i spełniająca niezbędne warunki do udziału w zawodach, gracze profesjonalni i amatorzy, gracze rekreacyjni jakiegokolwiek poziomu, w każdym wieku, jak również dzieci w wieku szkolnym oraz zespoły koedukacyjne.

 MIEJSCE Hale sportowe na obszarze całej Europy (we wszystkich 55 federacjach narodowych zrzeszonych w CEV).

  ORGANIZATORZY Federacje Narodowe w ścisłej współpracy ze związkami regionalnymi, ligami, klubami i szkołami. 

REJESTRACJA Związkami regionalne, ligi, kluby, szkoły itd. dokonują rejestracji w swoich Federacjach Narodowych .Federacje Narodowe muszą się zarejestrować w CEV docelową ilość planowanych meczów, dołączając wszystkie potrzebne informacje na temat miejsca wydarzeń, obiektu i liczby meczów w danym obiekcie

WYTYCZNE PROMOWANIA WYDARZEŃ CEV 
1.) W ramach akcji promocyjnej, każda federacja narodowa zaangażowana w organizację tego wydarzenia powinna skorzystać z oficjalnego logo/banneru zaprojektowanego przez CEV wraz z dodatkową informacją na temat miejsca i docelowej ilości meczów, np.: Ten sam baner może być też zamieszczony na stronie internetowej uczestniczącej federacji narodowej, ligi krajowej, klubu jak też i na innej stronie któregokolwiek z uczestników. Baner ten może być także wydrukowany i używany jako tło podczas sesji zdjęciowej po zakończonym meczu (29-punktowym secie). 
2.) CEV i współpracujące zaangażowane federacje, oraz pozostali uczestnicy, powinni promować to wydarzenie w mediach społecznościowych takich jak np.: swoje profile na Facebooku, Twitterze, Instagramie oraz na stronach internetowych. 
3.) Tweety będą publikowane, aby ogłosić ilość planowanych meczów przez dany kraj (np. Polska zakłada rozegranie 50 meczów, Francja zakłada rozegranie 150 meczów, itd.) 
4.) Wszystkie główne media krajowe jak i regionalne mają być poinformowane przez osoby odpowiedzialne w federacji za komunikację o tej wyjątkowej akcji. 
5.) Akcja promocyjna powinna rozpocząć się: 29.01.2016 (na miesiąc przed wydarzeniem) 
6.) Oficjalny #hasztag:
 #OneDayMore4Volleyball

 
© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: Zenon Citak